Piegāde

Piegāde Rīgas robežās ir bezmaksas visiem pasūtījumiem, kurā ir vismaz 1 kaste (20gb) sidra! Pasūtījumiem ārpus Rīgas tuvākajā laikā tiks nodrošināta piegāde ar kurjeru! Veicot pasūtijumu, lūdzu ņemt šo vērā un atzīmēt Jums nepieciešamo piegādes veidu.

Apmaksa tikai ar pārskaitījumu.  Piegādājot preci, centīsimies ievērot 2m distanci, bet, ja liksies, ka Jums ir mazāk par 25 gadiem, vai neesat atsūtītā dokumenta īstais īpašnieks, palūgsim uzrādīt dokumentu šoferim, lai pārliecinātos par vecumu!

Piegādes iespējas ĀRPUS RĪGAS (ar Venipack kurjeru) tiek aprēķinātas automātiski pamatojoties uz pasūtījuma kopējo svaru. Jums automātiski tiks piedāvāta tāda piegādes cena/piegādes opcija kas attiecas uz jūsu pasūtijuma svaru, atbilstoši VENIPACK izcenojumam. VENIPACK piegādes izmaksas tiek rēķinātas 10kg svara intervālos - 1x 0,33L pudeles svars ir aptuveni 0,57kg - līdz ar to, 1 kastes svars ir aptuveni 11.5kg.. Ja pakalkulē, var piesūtīt klāt vēl nepilnu kasti ar sidriņiem ierakstoties 1 kastes piegādes izmaksās, jo 1 kastes piegādes cena tiek rēķināta piegādei ar svaru līdz 20kg ;)

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.