Noteikumi

Latvijas republikas likumdošana nosaka, ka interneta veikala īpašniekam ir jāatrunā preču piegādes un atgriešanas noteikumi, kā arī atteikuma tiesības. Šādu atrunu sauc par distances līgumu (MK noteikumi).

Distances līgums 

Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Pārdevējam ir pienākums pārliecināties par pircēja identitāti un vecumu pirms pasūtijuma apstiprināšanas. Līdz ar to, pircējam ir nepieciešams elektroniski autorizēties apliecinot savu identitāti pirms pasūtijuma apstiprināšanas, vai noršadot savu personas kodu internetbankas pasūtijumā.

Piegādes un samaksas kārtība

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci lietojot Interneta veiklā iestrādātos maksājuma rīkus vai apmaksājot pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

Pārdevējs nodrošina preču piegādi 2 dienu laikā kopš ir saņemta apmaksa par preci, piegādes laiku saskaņojot ar Pircēju.


Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

PIEGĀDES MAKSA

Ja pasūtijuma summa ir mazāka par 36€ (1 kaste ar sidru), tiks piemērota 5€ piegādes maksa (Rīgas robežās), samaksājama šoferim pie piegādes saņemšanas. Pasūtījumiem virs 36€, piegāde Rīgas robežās ir bezmaksas. Par piegādi ārpus Rīgas, ir nepieciešams vienoties pirms pasūtījuma pieņemšanas. Kontakttālrunis redzams kontaktu sadaļā.


Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme. Alkoholisko dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.